19 Oct 2020
October 19, 2020

جراح بینی رشت

0 Comment

بهترین جراح بینی رشت

جراح بینی رشت : با توجه به حساسیت بسیار بالایی که در انجام عمل جراحی زیبایی بینی وجود دارد ، اولین و مهم ترین نکته برای اقدام به این عمل ، انتخاب یک جراح بینی مجرب و خبره می باشد. طی مقاله پیش رویتان دلایل این مهم و چگونگی یافتن بهترین جراح بینی رشت را بیان خواهیم نمود.


نحوه انتخاب جراح بینی رشت

برخی تصور می کنند که اگر بینی آن ها استخوانی است باید به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی باشند یا چنانچه قصد عمل بینی خود به سبک طبیعی را دارند بهتر است که بهترین جراح بینی طبیعی را بیابند ؛ به هر حال برای انتخاب یک جراح بینی توانا می توانید از طریق موارد ذکر شده در زیر اقدام نمایید.

جراح بینی رشت

در هر منطقه یا شهری که سکونت دارید ، اگر از متقاضیان انجام جراحی بینی هستید ، در ابتدا باید یک لیست از نام جراحان بینی شهر خود تهیه نمایید. برای انجام این کار می توانید از موتورهای جستجوی اینترنت بهره بگیرید یا با پرس و جو از اطرافیان و کسانی که تجربه عمل بینی را داشته اند ، لیست خود را تکمیل کنید. پس از آن نوبت به انتخاب یکی از بهترین های آن ها می باشد.

مواردی که پیشنهاد می شود در انتخاب خود لحاظ کنید ، به شرح زیر است:

می توانید به وبسایت جراح بینی مد نظر خود مراجعه نموده و از خدمات ارائه دهنده ایشان آگاه شوید.
همچنین از طریق اینستاگرام منتسب به وی ، نمونه کارهای جراحی های بینی او در سبک های متفاوت را ببینید.
یا به مطب پزشک مورد نظر خود رفته و با مراجعه کنندگان حاضر در مطب گفتگو کنید و از میزان رضایت آن ها جویا شوید.
در نهایت نیز می توانید با خود جراح بینی مشاوره داشته باشید.

اهمیت یافتن بهترین جراح بینی

یافتن یک جراح بینی حاذق و ماهر از این جهت بسیار پراهمیت است که:

با توجه به موقعیت قرار گیری بینی در صورت ( مرکز ) و شاخص بودن آن در چهره افراد ، لذا کوچکترین رخداد خطا در عمل رینوپلاستی می تواند بسیار تخریب کننده بوده و روحیات بیمار را تحت تاثیر منفی قرار دهد.
علاوه بر آن ، همانطور که می دانید بینی از اجزای اصلی و حیاتی به جهت داشتن تنفس راحت می باشد و بروز مشکل در آن عملکرد تنفسی بیمار را دچار اختلال می نماید و گاها ادامه زندگی او را با سختی همراه می کند.

اکنون طبق موارد ذکر شده در فوق می توانید اهمیت انتخاب ماهرترین جراح بینی را دریابید. در ادامه راه های انتخاب یک جراح خوب را تشریح خواهیم نمود.
ویژگی های جراح بینی خوب

یک جراح بینی خوب می تواند مدل های مختلف بینی را به زیباترین فرم ها جراحی کند و نتایج رضایتبخشی برای بیماران خود به ارمغان بیاورد.
جراح بینی باید با صبر و شکیبایی به کلیه سوالات بیمار پاسخ بدهد.
یک جراح بینی با وجدان منافع مالی خود را در نظر نمی گیرد و سلامت و رضایت بیمار را اولویت کار خود قرار می دهد.
جراح بینی باید علاوه بر ظاهر بینی به تنفس بیمار نیز توجه کند.
همچنین موظف است بیماران را در جریان اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی قرار دهد.
ایشان می تواند نتیجه نهایی را تصور کند و دیدگاه کلی از آن را به بیمار بگوید.
جراح بینی علاوه بر علم پزشکی ، اطلاعات کافی درباره علم زیبایی شناسی و خلاقیت دارد و با توجه به تناسبات صورت هر فرد بینی را به بهترین شکل فرم می دهد.
در برخی موارد افراد انتظار نامعقولی از جراحی بینی دارند ، اما جراح بینی می تواند با درایت بیمار خود را متقاعد کند.

جراح بینی رشت

جراح بینی رشت

جراحی بینی ترمیمی

جراحی ثانویه بینی زمانی صورت می گیرد که فرد از نتیجه عمل خود رضایت نداشته باشد. در واقع در این جراحی ایراداتی که در عمل بینی اولیه برطرف نشده اند یا بر اثر جراحی قبلی پدید آمده اند به طور کامل رفع می شوند. البته این موضوع تا حد زیادی به میزان مهارت جراح بینی بستگی دارد. بنابراین برای انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشید و میزان مهرات ایشان برای عمل ترمیمی را بسنجید. چرا که در صورت عدم داشتن مهارت کافی جراح ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای بیمار ایجاد شود.

از جمله ایراداتی که در جراحی بینی ترمیمی برطرف می شوند عبارتنداز :

کوچک یا سربالا بودن بیش از حد جراحی بینی
مشکلات تنفسی
قوز یا تو رفتگی بینی
بلند بودن پروجکشن بینی
کجی بینی
عدم تقارن سوراخ های بینی
و غیره.

لازم به ذکر است برای انجام این جراحی باید یک سال از جراحی بینی قبلی گذشته باشد تا بافت بینی تحمل عمل جدید را داشته و تورم بینی فروکش کند. با از بین رفتن ورم مشکلات بینی به راحتی قابل تشخیص می شوند و حتی ممکن است ایراد بینی بر اثر ورم باشد و در این مدت خود به خود رفع شود.

افرادی که قصد انجام جراحی بینی ترمیمی را دارند باید به این نکته توجه کنند که این عمل پچیدگی بیشتری نسبت به عمل قبلی داشته و معمولا دوران نقاهت آن بیشتر است. به همین جهت هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.